خبرهای ویژه

» شهرداری تهران » کسب “گواهینامه اهتمام به کیفیت” توسط شهرداری منطقه ۳

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۹:۰۴

 کد خبر: 12946

در هفتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شد

کسب “گواهینامه اهتمام به کیفیت” توسط شهرداری منطقه ۳

در هفتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات( فاوا )،شهرداری منطقه 3 حائز گواهینامه "اهتمام به کیفیت" شد.

به گزارش شهردار نت ( پایگاه خبری تحلیلی شهرداری ) و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۳، وحید طلائی معاون برنامه ریزی و توسعه شهری در این خصوص گفت: کیفیت از الزامات اعتلاء و نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است و جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ابزارهای تحقق آن است.

وی ابراز داشت: بر اساس ارزیابی هفتمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، اداره فناوری شهرداری منطقه ۳ برای “مدیریت کیفیت در ارائه خدمات پشتیبانی در حوزه سخت افزار، سامانه ای نرم افزار ، شبکه و امنیت اطلاعات ، موفق به اخذ گواهینامه “اهتمام به کیفیت” توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شده است .

نصراله جهانگرد ، معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سخنانی اظهار کرد: جشنواره ملی فاوا از سال ۹۰ شکل گرفته که شعار امسال فاوا وکسب و کارهای خلاقانه بوده است، همچنین در این دوره ۷۴ درصد بخش خصوصی و۲۶ درصد شرکت کنندگان از بخش دولتی بودند و نزدیک ۳۵۰ مورد در فعالیت های ارزیابی جشنواره امسال حضور داشتند.

وی ادامه داد: در بخش جایزه ملی کیفیت ICT از مجموع ۱۲۶ سازمان، اداره فناوری اطلاعات شهرداری منطقه ۳ موفق به کسب گواهینامه اهتمام به کیفیت شده است .

به گفته وی جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات که هفتمین دوره آن است که در ارزیابی ها ۸ محور مدنظر قرار گرفت ؛ در بین همه شرکت‌ها که در هفت دوره این جایزه شرکت کردند مساله تداوم کیفیت بسیار مهم است.

 

اخرین اخبار شهرداری تهران و اخبار شهرداری سایر شهرها را درپایگاه خبری تحلیلی شهردارنت دنبال کنید.


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : شهرداری تهران , مدیریت شهری
ارسال دیدگاه