خبرهای ویژه

» سازمان زیباسازی » هدف زیست پذیری شهر برای شهروندان تهرانی است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۷:۲۷

 کد خبر: 12757

هدف زیست پذیری شهر برای شهروندان تهرانی است

به گفته نجفی هدف زیست پذیری شهر و ایجاد آسایش فیزیکی و آرامش روانی برای شهروندان تهرانی، بدون استفاده از ابزار فرهنگ و هنر و همچنین بدون امکانات و منابع سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران محقق نخواهد شد.

به گزارش شهردارنت ( پایگاه خبری تحلیلی شهرداری ) ، شهردار تهران از سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران به عنوان مهم ترین سازمان فرهنگی و هنری کشور از نظر میزان امکانات ، تجهیزات ، قدرت فکری و برنامه ریزی یاد کرد که مورد اعتماد و احترام جمعیت فرهنگیان و هنرمندان قرار دارد.
وی افزود : دوستانی که این امانت نظام در اختیارشان قرار دارد ، مسئولیت بسیار سنگینی بر عهده دارند و امیدوارم همان طور که گذشتگان مسیری از این راه را طی کردند ، اوحدی و همکاران در سازمان فرهنگی و هنری این مسیر را با عمق و قدرت بیشتر و محتوای عالی تر دنبال کنند.
وی ضمن تشکر از اوحدی برای قبول مسئولیت سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، این ماموریت را سخت توصیف و تصریح کرد : همان طور که ایشان از ابتدای انقلاب برای دفاع از نظام سینه سپر کردند و در راه این مسیر انواع سختی ها ، مشکلات و اسارت ها را پذیرفته و خم به ابرو نیاوردند ، از ایشان تشکر می کنم که حاضر شدند ، این مسئولیت سنگین را قبول کنند . فضای عمومی کشور ، هیات امنای سازمان فرهنگی و هنری ، بسیاری از مسئولان و مدیران اصلی و صاحب نفوذ و در راس آن ها مقام معظم رهبری از این انتصاب حمایت کردند و بدون شک حضور ایشان به پشتوانه این حمایت ها و فرهنگ غنی اسلامی منشا خیر و برکت برای مردم شهر تهران و شهرداری تهران خواهد بود.
شهردار تهران بیان نمود : مسئله تلاش های صورت گرفته در برهه های مختلف زمانی با حضور مدیریت های مختلف در سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران ، که این سازمان را رنج می داده آن است که در بعضی از موارد تصمیم گیری های مبتنی بر مطالعه جامع و نیاز سنجی جامع شهر تهران انجام نشده است ؛ اولین اقدامی که خوب است ، اوحدی در سازمان فرهنگی و هنری انجام دهد – و بعدا شنیدم بعضی از عزیزان در دفتر مقام معظم رهبری نیز همین را تجویز کرده و از این پیشنهاد استقبال کردند – آن است که اولا فعالیت ها را مبتنی بر برنامه ریزی جامع علمی قرار داده و یک اتاق فکر این برنامه ریزی را مورد نظارت و رصد قرار دهد تا برنامه ها با یک نگاه دراز مدت و عمیق پیش رود.

 

اخرین اخبار شهرداری تهران و اخبار شهرداری سایر شهرها را در پیاگاه خبری شهردار نت دنبال کنید.


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : سازمان زیباسازی , شهرداری تهران , فرهنگی هنری
ارسال دیدگاه