خبرهای ویژه

» شهرداری تهران » لزوم ایجاد توانمندی پایدار در زنان سرپرست خانوار

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۸:۵۳

 کد خبر: 12943

شهردار منطقه ۳ در بازدید از دوازدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی

لزوم ایجاد توانمندی پایدار در زنان سرپرست خانوار

شهردار منطقه ۳ با تاکید بر لزوم حمایت از تولیدات زنان سرپرست خانوار گفت: زنان سرپرست خانوار باید به توانمندی پایدار اقتصادی برسند.مصطفی سلیمی با حضور در نمایشگاه، از قسمت های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد.

به گزارش شهردار نت ( پایگاه خبری تحلیلی شهرداری ) و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۳، مصطفی سلیمی در جریان بازدید از نمایشگاه با اشاره به اینکه برپایی چنین نمایشگاه هایی در جهت توانمندی زنان سرپرست خانوار اقدامی موثر و ارزشمند است ، گفت : این نمایشگاه فرصتی است تا از تولیدات بانوان و زنان سرپرست خانوار حمایت شده و زمینه پیشرفت و درآمدزایی بیشتر برای آن‌ها فراهم شود.

سلیمی ادامه داد : اداره کل امور بانوان شهرداری تهران زمینه آموزش و خود اشتغالی زنان سرپرست خانوار را فراهم می کند و زنان باید پس از گذراندن یک دوره به توانمندی لازم برای کسب درآمد و استقلال اقتصادی برسند.

شهردار منطقه ۳ با تاکید بر لزوم ایجاد زمینه رسیدن زنان سرپرست خانوار به توانمندی پایدار ، خاطرنشان کرد : توانمندی پایدار حتماً باید به صورت جدی در برنامه اداره کل امور بانوان گنجانده شود اگرچه رسیدن به این مهم کمی زمان‌بر است ، اما می‌توان با در نظر گرفتن برنامه‌هایی این مدت زمان را کاهش داد تا توانمندی پایدار اقتصادی محقق شود.

حمید استیلی در بازدید از نمایشگاه زنان و تولید ملی : همه باید برای ایجاد زمینه های اشتغال زایی اقشار متعدد جامعه کمک کنیم فوتبالیست سابق تیم ملی گفت: همه باید برای ایجاد زمینه های اشتغال زایی اقشار متعدد جامعه کمک کنیم. حمید استیلی در بازدید از این نمایشگاه ، برپایی چنین نمایشگاه هایی را مثبت و ارزشمند دانست و گفت : این نمایشگاه که براساس نام تولید ملی برگزار شده است، اقدام مناسبی بود و همه باید برای ایجاد زمینه های اشتغال زایی اقشار متعدد جامعه کمک کنند.

وی افزود: خوشبختانه تولیدات زنان سرپرست خانوار کیفیت خوبی دارد و خرید هایی نیز داشتم که از لحاظ کیفیت با بسیاری از اقلام و نمونه‌های مشابه خارجی برابری می‌کرد.

مشاور ورزشی شهردار منطقه ۳ خاطرنشان کرد: باید در شناساندن نمایشگاه‌هایی از این قبیل بیشتر تلاش شود تا مردم از چنین وقایعی مطلع شوند؛ چراکه افزایش شناخت مردم از این نمایشگاه باعث افزایش استقبال شده و به اشتغال‌زایی کمک می‌کنند.

اخرین اخبار شهرداری تهران و اخبار شهرداری سایر شهرها را درپایگاه خبری شهردارنت دنبال کنید.


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : شهرداری تهران , فرهنگی هنری
ارسال دیدگاه