خبرهای ویژه

» سازمان زیباسازی » شهردار منطقه ۵ از آمادگی کامل نواحی هفتگانه در پیشواز نوروز۹۷خبر داد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۷

 کد خبر: 12953

شهردار منطقه ۵ از آمادگی کامل نواحی هفتگانه در پیشواز نوروز۹۷خبر داد.

سید محسن اسدی شهردار منطقه در پیشواز نوروز 97 از آمادگی کامل نواحی هفتگانه درحوزه های خدمات شهری و محیط زیست، فنی و عمرانی، اجتماعی و فرهنگی ، ترافیک و ... با برگزاری جلسات مقدماتی درقالب سرفصل های مشخص با استفاده از همه تجهیزات و امکانات شهری خبر داد .

به گزارش شهردارنت ( پایگاه خبری تحلیلی شهرداری ) و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ ، سید محسن اسدی شهردار منطقه در پیشواز نوروز ۹۷ از آمادگی کامل نواحی هفتگانه درحوزه های خدمات شهری و محیط زیست ، فنی و عمرانی ، اجتماعی و فرهنگی ، ترافیک و … با برگزاری جلسات مقدماتی درقالب سرفصل های مشخص با استفاده از همه تجهیزات و امکانات شهری خبر داد . شهرداران نواحی هفتگانه در حوزه امورشهری بر شستشوی المان ها ، گل آرایی ، آذین بندی محورهای اصلی و میادین و پاکسازی جداره های شهری براساس طرح پاس نگهداشت شهراشاره کردند . با استفاده از این طرح منطقه به ۹۸ بخش تقسیم شده که درهر بخش برای رصد مشکلات شهری ، ناظر عملیاتی مسائل را به ناحیه مربوطه گزارش داده تا با اولویت بندی در رفع مسائل در دستور کار اجرایی قرار بگیرد . اسدی افزود : با استفاده از همه پتانسیل ها کلیه نقاط رصد شده با مشارکت پیمانکاران رفع نقص می شود . اجرای این طرح باعث افزایش زمان ماندگاری پاکسازی و مدیریت زمان برای انجام وظایف خواهد شد.

در حوزه اجتماعی نواحی هفتگانه مجری برنامه های شادی بخش در سرای محلات هستند که با همکاری شورایاران در ۲۹ محله ۲۹ جشن نوروزی با نوروزخوانی از ۲۶ اسفند ماه فضای شادی برای همشهریان مهیا می کنند.

نواحی ۷ گانه در بخش فنی و عمران با اولویت بندی مراکز جمعیتی ( مراکز تفریحی و بوستان ها ) که تردد بالا دارد ۴۰۰ هزار متر مربع آسفالت معابرمنطقه را لکه گیری کرده است .

اسدی از ساماندهی بساط گستران و آزادسازی معابربرای تسهیل تردد شهروندن یاد کرد و گفت : در این ایام دوربین های کنترل ترافیک نیز بیش از پیش با رصد کل منطقه معضلات معابرو بزرگراهی را رصد و برای رفع مشکلات به نواحی اطلاع رسانی می کنند.

اسدی از ادامه فعالیت های پیشواز نوروز تا ۳۰ فروردین ماه خبر داد و گفت : گروه های نظافت شهری در قالب اکیپ های منظم و منسجم که هر کدام حامل پیام های نوروزی است ، با نظافت و شستشوی سطح منطقه به شهروندان و مسافران نوروزی خدمت رسانی می کنند.

براساس این خبر شهرداران نواحی هفتگانه، آمادگی کامل برای انجام وظایف محوله با کیفیت مطلوب در بخش های مختلف را با هدف رضایت شهروندی و آماده سازی شهر برای ورود به سال جدید اعلام کردند.

اخرین اخبار شهرداری تهران و اخبار شهرداری سایر شهرها را در پایگاه خبری شهردار نت دنبال کنید.


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : سازمان زیباسازی , شهرداری تهران
ارسال دیدگاه