خبرهای ویژه

» سازمان زیباسازی » دعوت رئیس مرکز ارتباطات شهرداری از شهروندان برای مشارکت در کارناوال درختکاری پایتخت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۹

 کد خبر: 12793

دعوت رئیس مرکز ارتباطات شهرداری از شهروندان برای مشارکت در کارناوال درختکاری پایتخت

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران از شهروندان تهرانی خواست در کمپین درختکاری پایتخت مشارکت کنند.

به گزارش شهردارنت ( پایگاه خبری تحلیلی شهرداری ) و به نقل از خبرنگار شهرنوشت ، امین عارف‌نیا در حاشیه مراسم هفته درختکاری که با عنوان “درخت فرهنگ و هنر” در پارک هنرمندان برگزار شد گفت : شهرداری تهران همزمان با هفته با منابع طبیعی برنامه‌هایی را برای کاشت درخت از یازدهم تا هجدهم اسفند تدارک دیده است ، که هر روز گروهی از اقشار جامعه با حضور در اماکن مشخص شده ضمن درختکاری ، مردم را به ترویج فرهنگ درختکاری و صیانت از محیط زیست تشویق می کنند.
مشاور شهردار تهران گفت : در راستای این برنامه فردا نیز در بهشت زهرا، «درخت ایثار» با حضور خانواده شهدا کاشته می شود.
به گفته رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران ؛ در ادامه برنامه هفته منابع طبیعی، روز سه شنبه از ۱۲۰۰ هکتار از اراضی رینگ پیرامونی تهران بهره برداری شده و در روز چهارشنبه بوستان نفس به یاد اهدا کنندگان عضو ، افتتاح می شود.
عارف نیا هم چنین خاطرنشان کرد : درخت صلح و دوستی در روز پنجشنبه با مشارکت سفرای کشورهای مختلف کاشته می شود و در روز جمعه نیز شهروندان تهرانی به همراه خانواده ها در بوستان بهشت به مناسبت روز مادر درخت می کارند.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد؛ کمپین درختکاری باعث تشویق شهروندان درباره کاشت درخت و حفاظت از محیط زیست شود. بر همین اساس از تمام شهروندان دعوت می کنم که در این کارناوال و کمپین شرکت کنند.

 

اخرین اخبار شهرداری تهران و اخبار شهرداری سایر شهرها را درپایگاه خبری شهردار نت دنبال کنید.


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : سازمان زیباسازی , شهرداری تهران , فرهنگی هنری
ارسال دیدگاه