خبرهای ویژه

» شهرداری تهران » جانشین معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک منصوب شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۶:۵۸

 کد خبر: 12884

طی حکمی از سوی مهندس حبیب ا... تاجیک اسماعیلی شهردار منطقه

جانشین معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک منصوب شد

طی حکمی از سوی مهندس حبیب ا... تاجیک اسماعیلی شهردار منطقه یک کاظم داودی به عنوان جانشین معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک منصوب شد.

به گزارش شهردارنت ( پایگاه خبری تحلیلی شهرداری ) و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک ، روز چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه سال جاری با حضور دکتر محمود منیعی مشاور عالی و سرپرست حوزه شهردار ، سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی و مدیران ستادی این معاونت برگزار شد جانشین معاونت اجتماعی و فرهنگی معرفی شد.

سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک طی سخنانی در این مراسم اظهار داشت : با توجه به سوابق حدود دو دهه آقای داودی در جایگاه مدیر روابط عمومی منطقه و ارزش بالای انعکاس اخبار در حوزه اجتماعی ، امیدواریم با بهره مندی از حضور ایشان به عنوان جانشین این حوزه، راهگشا و پیش برنده اهداف و فعالیتهای معاونت اجتماعی باشند واز تجرابیات این همکار گرا می بهره مند گردیم .

همچنین در این مراسم مشاور عالی و سرپرست حوزه شهردار طی سخنانی با اشاره به سوابق و تجربیات مهندس کاظم داودی مدیر اسبق روابط عمومی شهرداری این منطقه ، اظهار امیدواری کرد با همکاری و برنامه ریزی مبتنی بر مشارکت صاحبنظران و اندیشمندان حوزه مذهبی ، فرهنگی ، هنری ، ورزشی و اجتماعی شاهد فعالیت های بهتر باشیم.

 

اخرین اخبار شهرداری تهران و اخبار شهرداری سایر شهرها را درپایگاه خبری شهردار نت دنبال کنید.


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : شهرداری تهران , شورای شهر , مدیریت شهری
دیدگاه کاربران کل نظرات :1
  • هاشم نژاد

    تاریخ : ۲۱ - اسفند - ۱۳۹۶

    سلام وقت بخیر..
    به نظره من اقای کاظم داوودی فرد لایقی برای این سمت بود..اقای تاجیک انتهاب درستی کردند


    پاسخ

ارسال دیدگاه