خبرهای ویژه

» شهرداری تهران » توزیع صدها بسته حمایتی میان محرومان ونیازمندان شمال شرق تهران

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۸

 کد خبر: 12950

توزیع صدها بسته حمایتی میان محرومان ونیازمندان شمال شرق تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 4 تهران گفت: در آستانه نوروز 97 سبدکالا به محرومان و نیازمندان منطقه اهدا می شود.

به گزارش شهردار نت ( پایگاه خبری تحلیلی شهرداری ) و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ تهران معصومه سادات عمارتی با بیان این مطلب گفت: در آستانه سال نو و به منظورگسترش نشاط و روحیه تعالی ، امید ، شکوفایی و همچنین دستگیری از نیازمندان، طرح شناسایی و آسیب دیده های اجتماعی و محرومان در دستور کار قرار گرفت.
وی در ادامه افزود : در طرح استقبال از نوروز علاوه بر برپایی جشن های نوروز و پخت سبزی پلو با ماهی در مراکز نگهداری افراد بی سرپناه، دستگیری از نیازمندان جامعه در الویت منطقه ۴ است.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی اضافه کرد: شناسایی با هماهنگی خیرین و سازمان های خیریه مردم نهاد و ارجاع خانواده های نیازمند موجب ساماندهی هر چه بیشتر ارائه خدمات به اقشار آسیب پذیر درسطح منطقه را فراهم کرده است.
عمارتی به توزیع سبدکالا بین نیازمندان منطقه اشاره کرد وگفت: در روزهای پایانی سال ۱۸۸ سبد کالا و هدایای نقدی بین نیازمندان و بانوان سرپرست خانوار تحت سامانه منطقه توزیع شد.
وی در ادامه به سایر برنامه های روزهای پایانی سال اشاره کرد وگفت: هویت بخشی سیمای بصری شهر با محوریت بیانات مقام معظم رهبری و شعار سال ، ارسال پیامک نوروزی ، نه به چهارشنبه سوری خطر آفرین (اطلاع رسانی و آگاه سازی عمومی به منظور فرهنگ سازی در خصوص کاهش آسیب های ناشی از رفتارهای پر خطر کودکان و نوجوانان ) مهمانی لاله ها ( عطر افشانی و گلباران مزار شهدای گمنام سطح منطقه روز پنج شنبه ۲۴ اسفند ماه با حضور شهردار ، معاونین و خانواده شهدا و ایثارگران) در محلات منطقه برگزار می شود.

اخرین اخبار شهرداری تهران و اخبار شهرداری سایر شهرها را درپایگاه خبری شهردارنت دنبال کنید.


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : شهرداری تهران , مدیریت شهری
ارسال دیدگاه