خبرهای ویژه

» شهرداری تهران » تنها ۱۰ ثانیه از زمان ارتباط تلفنی تا حرکت اولین ایستگاه به محل حادثه طول می کشد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۰

 کد خبر: 12967

در بازدید حجت از ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران

تنها ۱۰ ثانیه از زمان ارتباط تلفنی تا حرکت اولین ایستگاه به محل حادثه طول می کشد

معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران گفت: از زمانی که کسی با سامانه 125 تماس می گیرد و حریقی را گزارش می دهد، تا زمان حرکت اولین ایستگاه به محل حادثه تنها 10 ثانیه طول می کشد.

به گزارش شهردارنت ( پایگاه خبری تحلیلی شهرداری ) به نقل از خبرنگار شهرنوشت ، مهدی حجت در شب چهارشنبه سوری در بازدید از ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت : سیستم ارتباط تلفنی سازمان آتش نشانی خوب است ، بطورینکه از زمانی که کسی با سامانه ۱۲۵ تماس می گیرد و حریقی را گزارش می دهد ، تا زمان حرکت اولین ایستگاه به محل حادثه تنها ۱۰ ثانیه طول می کشد.
معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران با بیان اینکه سیستم آتش نشانی تهران از پیشرفته ترین سیستم ها در دنیاست ، افزود : این درحالیست که میزان حوادث سال ۹۰ تا الان ۵۰ درصد تغییر پیدا کرده است، بطوریکه روز قبل از سه شنبه آخر سال ، تعداد صداهای مواد محترقه به شدت کاهش پیدا کرده است و امیدواریم امشب هم شب بی حادثه ای را بگذرانیم.

وی در خصوص طراحان و سازندگان ساختمان های شهر تهران گفت : در تلاش برای ارتقاء سطح ایمنی این ساختمان ها هستیم بطوریکه در حال حاضر اجازه نمی دهیم تیرچه بلوک غیر استاندارد وارد محل ساختمان شود.

اخرین اخبار شهرداری تهران و اخبار شهرداری سایر شهرها را در پایگاه خبری شهردار نت دنبال کنید.


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : شهرداری تهران , مدیریت شهری
ارسال دیدگاه