خبرهای ویژه

» شهرداری تهران » انجام اقدامات ویژه در طرح استقبال از نوروز ۹۷

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۶:۵۶

 کد خبر: 12924

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در جلسه شورای معاونین خدمات شهری تاکید کرد:

انجام اقدامات ویژه در طرح استقبال از نوروز ۹۷

مجتبی یزدانی در جلسه شورای معاونین خدمات شهری پس از ارائه گزارشاتی در خصوص اقدامات این حوزه در طرح استقبال از نوروز بر تشکیل کمیته ای از معاونین، روسای زیباسازی و فضای سبز جهت همکاری های مشترک و پیشبرد بهتر امور تاکید کرد.

به گزارش شهردارنت ( پایگاه خبری تحلیلی شهرداری ) و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران ، مجتبی یزدانی در جلسه شورای معاونین خدمات شهری که با حضور مدیران این حوزه و معاونین خدمات شهری مناطق ۲۲گانه و کلیه روسای فضای سبز، زیباسازی و… برگزار شد ، پس از ارائه گزارشاتی در خصوص اقدامات این حوزه در طرح استقبال از نوروز بر تشکیل کمیته ای از معاونین ، روسای زیباسازی و فضای سبز جهت همکاری های مشترک و پیشبرد بهتر امور تاکید کرد.
یزدانی در ادامه گفت : تمامی مجموعه خدمات شهری در طرح استقبال از نوروز بدنبال کسب رضایتمندی حداکثری شهروندان و تغییرات جدید در سطح شهر تهران هستند.
وی در ادامه بر تهیه سند راهبردی در حوزه خدمات شهری تاکید کرد و بر افزایش سرانه فضای سبز در مناطق کم برخوردار پرداخت و گفت : سرانه فضای سبز در ۵ منطقه تهران بسیار کم است ؛ بنابراین باید اقدامات لازم در این خصوص اندیشیده شود.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در ادامه گفت : تدابیر و اقدامات لازم در خصوص چهارشنبه آخر سال و هماهنگی با تمامی ایستگاه های آتش نشانی انجام شود.
یزدانی بر توجه و دقت بیشتر به پیام های سامانه ۱۳۷ و ۱۸۸۸ تاکید کرد و گفت : رسیدگی به موضوعات مورد درخواست شهروندان و رفع سریع موارد و موضوعات مطرح شده از اولویت های مهم باشد.
وی اضافه کرد : با برنامه ریزی های صورت گرفته هماهنگی های لازم با مناطق ۶ و ۷ برای برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی تهران انجام شود.
گفتنی است مهندس یزدانی در این جلسه بر موضوعات طرح استقبال از نوروز بر انجام نورپردازی ها ، نصب و جانمایی مبلمان شهری ، کنترل ساعت های داخل شهر ، اکران تابلوها و تبلیغات شهری ، رنگ آمیزی جداول ، توجه ویژه به جانمایی سطل های زباله ، بازدید از سرویس های بهداشتی سطح شهر تهران و احصاء موارد و مشکلات و نصب سرویس های بهداشتی در نقاط لازم و …. تاکید کرد.

اخرین اخبار شهرداری تهران و اخبار شهرداری سایر شهرها را در پایگاه خبری شهردار نت دنبال کنید.


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : شهرداری تهران , شورای شهر
ارسال دیدگاه