خبرهای ویژه

» شهرداری تهران » اشاعه فرهنگ اسلامی و تکریم ارباب رجوع در شمال تهران

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۷:۱۱

 کد خبر: 12887

تاکید شهردار منطقه 3 بر

اشاعه فرهنگ اسلامی و تکریم ارباب رجوع در شمال تهران

شهردار منطقه 3 در مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج این منطقه نسبت به اشاعه فرهنگ اسلامی و تکریم ارباب رجوع در شمال تهران تاکید کرد.

به گزارش شهردارنت ( پایگاه خبری تحلیلی شهرداری ) و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۳، به گفته ی مصطفی سلیمی اولویت شهرداری ، تکریم ارباب رجوع توسط کارمندان بسیجی نشاندهنده ایثار و فداکاری آنها در سازمان می باشد.

وی ادامه داد : خدمت و تسهیل امور مردم ، کاهش بروکراسی پیچیده اداری موجب جلب رضایت آنها و در نتیجه جذب مشارکتشان در ساخت شهر می شود.

بابائی ابراز داشت : رویکرد اصلاح گرایانه کارکنان بسیجی به آنها کمک می کند تا در حد بضاعت و توان شان در زمینه رفع مشکلات موجود در سازمان اقدام کنند.

شهردار منطقه ۳ اظهار داشت : مسیرهای پیش روی امروز پر از سنگلاخ ها و صخره هایی است که باید برای رفع آنها با یکدیگر بیشتر از گذشته متحد باشیم.

سلیمی بسیج را لوح زرینی است که حافظ عظمت نام و یاد شهداء و خانواده هایشان است در ادامه مهدی بابائی مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران ، تکریم ارباب رجوع در سازمان را مهمتر از سلامت سازمانی دانست و گفت : کارکنان بسیجی با الگو گیری از سیره ائمه معصومین باید در حوزه خدمات رسانی به مردم بیش از پیش کوشا باشند.

وی افزود : کارکنان بسیجی باید در حفظ بیت المال ، اجرای قوانین و مقررات و تکریم ارباب رجوع برای سایر کارکنان الگو باشند.

مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران اظهار داشت : روحیه بازدارندگی در میان این بسیجیان ، مانع سوء استفاده های احتمالی بعضی افراد در سازمان می شود.

بابائی خاطرنشان کرد : شهرداری اسلامی و به تبع آن جامعه اسلامی لازمه تحقق تمدن نوین اسلامی است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) تاکید کرد : مزیت بسیجی تکلیف محوری بودنش است به همین دلیل باید در حوزه های فرهنگی و اجتماعی آتش به اختیار عمل کند.

سپس سید مرتضی روحانی قائم مقام شهرداری منطقه ۳ گفت: با توجه به اینکه بسیجی روحیه و تفکر است کارمندان بسیجی باید در این زمینه رشد و تعالی یابند.

وی ادامه داد : بسیجیان همواره باید رهرو راه حضرت زهرا(س) باشند تا در زمینه خدمت به مردم و کشور بتوانند ثمرات خوبی را کسب کنند.

در پایان مصطفی عباسی به عنوان فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه ۳ معرفی شد.

اخرین اخبار شهرداری تهران و اخبار شهرداری سایر شهرها را درپایگاه خبری شهردار نت دنبال کنید.


برچسب ها : , , , , , , , , ,
دسته بندی : شهرداری تهران , فرهنگی هنری
ارسال دیدگاه