خبرهای ویژه

» سازمان زیباسازی » استقبال از طرح های پیشنهادی با موضوع بهار

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۶:۳۳

 کد خبر: 12820

استقبال از طرح های پیشنهادی با موضوع بهار

معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 در آستانه ی فرا رسیدن بهار طبیعت از طرح ها و ایده های شهروندان استقبال می کند.

به گزارش شهردارنت ( پایگاه خبری تحلیلی شهرداری ) به نقل از روابط عمومی شهردار ی منطقه ۳ ، در آستانه فرا رسیدن بهار طبیعت و در راستای ماموریت های ذاتی شهرداری تهران در جهت ایجاد فضای نشاط و شادابی در جامعه و افزایش امید در میان شهروندان محترم تهرانی با محوریت شعار شهردار محترم تهران”تهران ، شهر امید ، مشارکت و شکوفایی” بدینوسیله از تمامی شهروندان و کارکنان دعوت می شود طرح های پیشنهادی خود در زمینه استقبال از بهار با تاکید بر مشارکت فعال شهروندان را به دبیر خانه جشنواره استقبال از بهار مستقر در دفتر معاونت امور اجتماعی و فرهنگی ارسال کنند.

شهروند و محیط زیست شهری ، سال نو و فرهنگ شهر نشینی ، بهار و دیوار های زیبای شهر ، شهروند و شهر پاک، بهار و تهران قدیم ، سال نو و هوای سالم ، سال نو و سنتهای ملی از سرفصل های این طرح هستند که پس از بررسی به ۳ طرح برگزیده اصیل و خلاقانه طی مراسمی با حضور شهردار محترم منطقه و مدیران ارشد شهری جوایز نفیس و ارزنده ای اهدا خواهد شد.

طرح ها باید در قالب فایل word و از طریق ایمیل ma-yousefi@tehran.iriارسال شوند و آخرین مهلت ارسال طرح ها ۲۶ اسفند ۹۶ است .

اخرین اخبار شهرداری تهران و اخبار شهرداری سایر شهرها را درپایگاه خبری شهردار نت دنبال کنید.


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : سازمان زیباسازی , شهرداری تهران , فرهنگی هنری
ارسال دیدگاه