خبرهای ویژه

» سایر شهرها » شهردار کرج از طرف شورا تذکر گرفت.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۶:۵۰

 کد خبر: 12296

شهردار کرج از طرف شورا تذکر گرفت.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج در خصوص بارش برف اخیر و جمع آوری نامناسب برف و زباله ها در نشست علنی شورای اسلامی شهر به شهردار تذکر داد.

به گزارش شهردار نت اکبر سلیم نژاد در نشستی که روز یکشنبه اظهار داشت : تامین نشدن ماسه و نمک کافی و توزیع نامناسب درمناطق ۱۰ گانه ، تامین نشدن ماشین آلات و توزیع در سطح مناطق و عدم پاکسازی کوچه ها و معابر درجه ۲، ۳و ۴ بعد از پنج روز ، انتقال برف خیابان های اصلی توسط دستگاه های برف روب به روفوژ میانی و انتقال برف های حاوی ماسه و نمک به داخل فضای سبز از جمله مواردی است که جای سئوال دارد.
وی ادامه داد : عدم بسیج نیروهای پیمانی خدمات شهر و فضای سبز برای برف روبی حاشیه خیابان های اصلی ، مدیریت نامناسب سازمان پسماند در توزیع و راهبری ماشین آلات و امکان سنجی و نیاز سنجی در خصوص تامین ماشین آلات بیشتر و عدم جمع آوری زباله ها در ۲ روز اول از مواردی است که باید شهرداری پاسخ دهد.
سیلم نژاد گفت: با توجه به اینکه پسماند شهر کرج روزانه ۹۰۰ تن تا یک هزارتن است تنها در فرصت ۵ روز حدود ۳ هزار تن به مرکز دفن انتقال یافته که پس از ۵ روز هنوز ۲ هزار تن زباله در مناطق یا مراکز دپوی زباله در شهر باقیمانده است.
وی خاطر نشان کرد: عدم ایجاد هماهنگی و آمادگی برای روبرو شدن با بارش برف به رغم اطلاع رسانی و هشدار قبلی سازمان هواشناسی باعث شد که مردم از ساعات اولیه بارش در تردد دچار مشکل شوند.
بارش برف سنگین در هفته گذشته مشکلاتی برای شهروندان کرج به وجود آورد.

 

اخرین اخبار شهرداری تهران و اخبار شهرداری سایر شهرها را در پایگاه خبری شهردارنت دنبال کنید.


برچسب ها : , , , , , , , , ,
دسته بندی : سایر شهرها , شورای شهر
دیدگاه کاربران کل نظرات :1
  • پورصابری

    تاریخ : ۱۷ - بهمن - ۱۳۹۶

    سلام خسه نباشین.
    این تذکرا بعضی موقع ها یخیل خوب عمل میکنه.


    پاسخ

ارسال دیدگاه