خبرهای ویژه

» شهرداری تهران » تیم شهرداری منطقه ۲۲ موفق به کسب مقام چهارمی نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی لیگ برتر کشور شد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۳

 کد خبر: 12279

شهرداری منطقه 22

تیم شهرداری منطقه ۲۲ موفق به کسب مقام چهارمی نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی لیگ برتر کشور شد.

معاون توسعه منابع انسانی و سرپرست تیم ساحلی : تیم والیبال ساحلی شهرداری منطقه ۲۲ كه با نام شهدای مدافع حرم در مسابقات لیگ برتر كشور شركت كرده بود، توانست پس از پشت سرگذاشت ۶ تیم حاضر در این رقابت ها، مقام چهارم رقابت ها را به خود اختصاص دهد.

به گزارش شهردار نت  ؛ به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲ معاون توسعه منابع انسانی و سرپرست تیم ساحلی  گفت : تیم والیبال ساحلی شهرداری منطقه ۲۲ که با نام شهدای مدافع حرم در مسابقات لیگ برتر کشور شرکت کرده بود، توانست پس از پشت سرگذاشت ۶ تیم حاضر در این رقابت ها ، مقام چهارم رقابت ها را به خود اختصاص دهد.
محمدی حدادان افزود : در دوره پایانی مسابقات که به مدت سه روز در جزیره کیش برگزار شد ، تیم های شهرداری منطقه ۲۲ متشکل از رضا نائینی و امیر شوشتری زاده و اوج رامسر متشکل از عباس پورعسگری و بهمن قلی‌پوری در یازدهمین مسابقه به مصاف یکدیگر رفتند و اوجی ها با شکست دو بر صفر حریف با امتیازهای ۲۱ بر ۱۶ و ۲۱ بر ۱۲ عنوان سوم لیگ برتر را به خود اختصاص دادند.
گفتنی است ؛ تیم میکامال در آخرین دیدار مرحله نهایی لیگ برتر ساحلی موفق به شکست هتل کانیار علی آباد شد و مقام اول این دوره از رقابت ها را از آن خود کرد. همچنین تیم هتل کانیار علی آباد کتول، اوج رامسر و شهرداری منطقه ۲۲ تهران رتبه های اول تا چهارم لیگ برتر سال ۹۶ را کسب کردند.

اخرین اخبار شهرداری تهران و اخرین اخبار سایر شهرداری ها را در پایگاه خبری شهردارنت دنبال کنید


برچسب ها : , , , , , , , , ,
دسته بندی : شهرداری تهران , ورزشی
ارسال دیدگاه